Correct Craft Bridge Erection Boat

Weitere Informationen

Senden Sie die Anzeige der Correct Craft Bridge Erection Boat an einen Freund

Name Freund:
E-Mail an einen Freund:
Ihren Namen:
Ihre E-Mail:
Ich möchte eine Kopie erhalten
Fach
Bemerkungen:
Teilen Sie dieses Boot
Anmelden für Besichtigung
Allgemeine Spezifikation
Grösse:

6,50 m x 2,40 m x 0,40 m

Material:

Aluminium

Jahr:

1970

Motor:

Unbekannt

Startbetrag:

€ 8.000

Land:

Niederlande

Besichtigungstag:

Kijkdag 17 en 18 mei tussen 11:00 en 14:00 uur in Zaandam (NL). Viewingday May 17 and 18th between 11:00 en 14:00 hours in Zaandam (NL).

Beschreibung

Oud Amerikaanse US Army Aluminium sloep. Deze nog orginele boot is onderhoudsvrij en verkeert in een optimale staat. Er zit een sleepsbolder achterop om de nodige sleepwerkzaamheden uit te voeren. De inboard diesel motor werkt prima. De boot heeft rondom een touw zodat de boot niet snel zou beschadigingen oploopt.

Wil jij een boot die je zo kan neerleggen zonder er omkijken naar te hebben dan is deze unieke sloep iets voor jou.

Detaillierte Spezifikationen

Allgemein

Designer:
Correct Craft
Rumpfnummer:
52-136
Offenes Cockpit:
Tiefgang:
40 cm
Steuersystem:
Steuerrad

Unterkunft

Schlafplätze :
fest: 0

Motor, Elektronik

Startertyp:
Elektrisch
Typ:
Innenborder
Marke:
Mercedes
Leistung:
60 PS
Kraftstoff:
Diesel

Anmelden für Besichtigung

Ich melde mich für die Besichtigung des Bootes Correct Craft Bridge Erection Boat

Aktuelle Auktionen

Versteigerungserklärung

Um bieten zu können, müssen Sie angemeldet sein.
Noch kein Konto? Sie können sich auch über diese Schaltfläche registrieren.